AHMET GÜNEŞ İÇ MİMARLIK


Şirket profili :

2008 yılından beri Ahmet Güneş iç mimarlık olarak Marmara ve Ege  bölgesi ağırlıklı olmak üzere  hizmet vermekteyiz. Uzun yılların tecrübesini çağdaş donanımımız ve eğitimli, alanında uzman kadromuzla birleştirerek her türlü İç mimarlık  alanındaki çalışmalarınızı projelendirip profesyonel çözümler oluşturmaktayız. Arge ve TKY yatırımlarımızla iş verimliliğimizi ve kalitesini sürekli yüksekte tutmaktayız.

Vizyonumuz :

Sektöründe liderliği hedefleyen, aydınlık geçmişini, tecrübesi ve kültürel değerleri ile birleştiren ve azimle geleceğe taşıyan gerçek, yaşayan bir marka olma özelliğini daima bir adım ileriye taşımak; uluslararası standartlarda onurlu işler yapmak temel hedeflerimizdir. Birlikte çalıştığı kurumlar için yarattığı katma değer ve toplumsal katkılarıyla örnek ve önder olmak.

Misyonumuz :

Ortak çabanın ürünü olan Ahmet Güneş iç mimarlığın temel var oluş nedeni; saygın, dürüst ve öncü yapısı ile müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet standardı yaratarak, mimarlıkta sorun değil çözüm üretme mantığı ile sürdürülebilir bir marka değeri ortaya koymaktır. Yönetim kalitesini geliştirerek değer yaratmaktır.

Resmi Bilgilerimiz :

Ahmet Güneş iç Mimarlık

Adresimizi : Küçükbahçe Sok No 14 Kat 3 D 9 Nişantaşı

Tel :  0 212 233 70 74

Fax : 0 212 233 70 75

V.D : mecidiyeköy

V.No: 23354582800

Sizden Gelenler